RK73H2ATTD36R5F
Partnumber:
RK73H2ATTD36R5F
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 36.5 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R