RK73H2ATTDD4701F
Partnumber:
RK73H2ATTDD4701F
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 4.7K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R