RK73H2BTTD2551F
Partnumber:
RK73H2BTTD2551F
Manufacturer:
KOA Speer Electronics Inc
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 2.55K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R