RK73H2BTTD3R00F
Partnumber:
RK73H2BTTD3R00F
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 3 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R