RK73H2BTTD68R0F
Partnumber:
RK73H2BTTD68R0F
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 68 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R