RK73H2HTTE47R0F
Partnumber:
RK73H2HTTE47R0F
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2010 47 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R