RK73H2HTTE4R70F
Partnumber:
RK73H2HTTE4R70F
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2010 4.7 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R