RK73HW2HTTE47R0F
Partnumber:
RK73HW2HTTE47R0F
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2010 47 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R