RKZ20B2KG
Partnumber:
RKZ20B2KG
Manufacturer:
Renesas Electronics Corporation
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
20V, 0.2W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, URP, SC-76A, 2 PIN