RL0603FR-070R016L
Partnumber:
RL0603FR-070R016L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 0.016 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±1500ppm/°C Epoxy Pad SMD Automotive T/R