RL0805FR-070R01L
Partnumber:
RL0805FR-070R01L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 0.01 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±1500ppm/°C Epoxy Pad SMD Automotive T/R