RL1206FR-070R25L
Partnumber:
RL1206FR-070R25L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 0.25 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±600ppm/°C Pad SMD Automotive T/R