RL1210FR-070R27L
Partnumber:
RL1210FR-070R27L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1210 0.27 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±600ppm/°C Epoxy Pad SMD Automotive T/R