RL1220S-R22-F
Partnumber:
RL1220S-R22-F
Manufacturer:
SUSUMU
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0805 0.22 Ohm 1% 0.33W(1/3W) 0ppm/°C to 200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R