RL1220S-R24-F
Partnumber:
RL1220S-R24-F
Manufacturer:
SUSUMU
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0805 0.24 Ohm 1% 0.33W(1/3W) 0ppm/°C to 200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R