RL2512FK-070R24L
Partnumber:
RL2512FK-070R24L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 0.24 Ohm 1% 1W ±600ppm/°C Pad SMD Automotive T/R