RL3720WS-R68-F
Partnumber:
RL3720WS-R68-F
Manufacturer:
SUSUMU
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0815 0.68 Ohm 1% 1W 0ppm/°C to 200ppm/°C Molded Wide Terminal SMD T/R