RL3720WT-R005-FN
Partnumber:
RL3720WT-R005-FN
Manufacturer:
Thin Film Technology
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0815 0.005 Ohm 1% 1W ±350ppm/°C Wide Terminal SMD T/R