RL48-19/12
Partnumber:
RL48-19/12
Manufacturer:
ebm-papst
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
DC Blower Centrifugal Ball Bearing 12V 8V to 13.5V 16.5CFM 51dB