RL822-3R3K-RC
Partnumber:
RL822-3R3K-RC
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
RF Choke Wirewound 3.3uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 2.66A 0.025Ohm DCR RDL Bag