RL875-101K-RC
Partnumber:
RL875-101K-RC
Manufacturer:
Bourns Inc
Availability:
10000 in stock
Package
RF Choke Bobbin Core 100uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.89A 0.28Ohm DCR RDL Bag