RL875S-152K-RC
Partnumber:
RL875S-152K-RC
Manufacturer:
Bourns
Availability:
10000 in stock
Package
RF Choke Shielded Bobbin Core 1500uH 10% 1KHz 110Q-Factor Ferrite 0.19A 4.5Ohm DCR RDL Bag