RLB1112V4-102J
Partnumber:
RLB1112V4-102J
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Unshielded Wirewound 1000uH 5% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.51A 1.4Ohm DCR RDL T/R