RLF7030T-2R2M5R4
Partnumber:
RLF7030T-2R2M5R4
Manufacturer:
TDK Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
FIXED IND 2.2UH 5.4A 12 MOHM SMD