RLR07C1000GS
Partnumber:
RLR07C1000GS
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Film 100 Ohm 2% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C 0.001% Epoxy AXL