RLR07C10R0FSB14
Partnumber:
RLR07C10R0FSB14
Manufacturer:
Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Film 10 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C 0.001% Epoxy AXL Bulk