RLR07C3302GS
Partnumber:
RLR07C3302GS
Manufacturer:
TT Electronics
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Glaze 33K Ohm 2% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C 0.001% Conformal Coated AXL