RLR07C3901GS
Partnumber:
RLR07C3901GS
Manufacturer:
Hokuriku Electric Industry Co Ltd
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 3900ohm, 250V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, AXIAL LEADED