RLR07C47R5FS
Partnumber:
RLR07C47R5FS
Manufacturer:
VISHAY
Availability:
100000 in stock
Package
RESISTOR, METAL FILM, 0.25W, 1%, 100ppm, 47.5ohm, THROUGH HOLE MOUNT, AXIAL LEADED