RM02FTN1132
Partnumber:
RM02FTN1132
Manufacturer:
TA-I
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0201 11.3K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R