RM02FTN2402
Partnumber:
RM02FTN2402
Manufacturer:
Ta-I Technology
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0201 24K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R