RM04FTN3001
Partnumber:
RM04FTN3001
Manufacturer:
Ta-I Technology
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 3K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R