RM06JTN151
Partnumber:
RM06JTN151
Manufacturer:
Ta-I Technology
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 150 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R