RM200HA-24F
Partnumber:
RM200HA-24F
Manufacturer:
Mitsubishi Electric
products.category:
MODULES
Availability:
1654 in stock
SKU:
RM200HA-24F
Package
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 200A, 1200V V(RRM), Silicon, MODULE-3