Partnumber: RM50HG-12S
Manufacturer: Mitsubishi Electric
products.category: Diode Dynamics
Availability: 1371 in stock
SKU: RM50HG-12S
decrease increase
Package Diode Switching 600V 50A 3-Pin(3+Tab)