RM7065C-600R
Partnumber:
RM7065C-600R
Manufacturer:
Microsemi
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
MPU 64bit 0.13um 600MHz 1.5V/2.5V/3.3V 256-Pin TBGA