RMC1/10K510FTP
Partnumber:
RMC1/10K510FTP
Manufacturer:
Kamaya Inc
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 51ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805, CHIP