RMC1/16-1R0J
Partnumber:
RMC1/16-1R0J
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 1 Ohm 5% 0.1W(1/10W) -200ppm/°C to 500ppm/°C Pad SMD Automotive T/R