RMC1/16-223JTP
Partnumber:
RMC1/16-223JTP
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 22K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R