RMC1/16-682JTP
Partnumber:
RMC1/16-682JTP
Manufacturer:
Kamaya Electric
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 6.8K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R