RMC1/16S-4R7JTH
Partnumber:
RMC1/16S-4R7JTH
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 4.7 Ohm 5% 0.1W(1/10W) -200ppm/°C to 500ppm/°C Pad SMD Automotive T/R