RMC1/16SK303FTH
Partnumber:
RMC1/16SK303FTH
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 30K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R