RMC16K103FTP
Partnumber:
RMC16K103FTP
Manufacturer:
Kamaya Electric Co., Ltd
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 10K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R