RMCF0201FT154R
Partnumber:
RMCF0201FT154R
Manufacturer:
Stackpole Electronics, Inc
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0201 154 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R