RMCF0402FT6K20
Partnumber:
RMCF0402FT6K20
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 6.2K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R