RMCF0805FT91K0
Partnumber:
RMCF0805FT91K0
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 91K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R