RMCF0805JT11M0
Partnumber:
RMCF0805JT11M0
Manufacturer:
Stackpole Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 11M Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R