RMCF2512FT29R4
Partnumber:
RMCF2512FT29R4
Manufacturer:
SEI
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 29.4 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R