RMCF2512FT560R
Partnumber:
RMCF2512FT560R
Manufacturer:
Stackpole Electronics, Inc
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 560 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R