RN412ESTTE6810F50
Partnumber:
RN412ESTTE6810F50
Manufacturer:
KOA Speer Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Film 0204(1406) 681 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±50ppm/°C Conformal Coated Melf Pad SMD Automotive T/R